Akıllı Ev Sistemleri

Projeniz İçin İletişime Geçin

Akıllı ev sistemleri ve multimedya otomasyon sistemleri alanında tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üreten Türkiye ‘nin ilk ve tek firmasıyız.

Hemen bizimle iletişime geçin.

Akıllı Ev Sistemleri Nedir ?

Akıllı Bina Sistemleri günümüz çağında Nesnelerin İnterneti (IOT) kavramı altında dijital inovasyondaki en büyük adımlardan biridir. IOT terimi, birbirileri ile iletişim kurabilen cihazların olduğu evler için kullanılmaktadır. Akıllı evlerde aydınlatmadan perde yada panjurlara, ısıtmadan klimaya, kameralardan alarmlara, televizyonlardan hoparlörlere ve aklınıza gelen tüm eğlence sistemlerinin bütün bileşenleri birbirleri ile koordineli çalışırlar.Tüm bu sistemleri yaşam senaryoları ile karmaşıklıktan kurtararak, evinizde ki herhangi bir odadan ya da dünyanın herhangi bir yerinden telefonunuz, tabletiniz veya internet aracılığı ile uzaktan kontrol edebilirsiniz. Hatta sesli komut sistemleriyle yaşam alışkanlıklarınızı öğrenen bir ev dizayn edebilirsiniz.
Akıllı ev ürünlerinin sağladığı bir çok avantajı sebebiyle günümüzde yeni nesil binalar otomasyon sistemlerle donanmaya başlamışlardır. Ayrıca evinizin yapım aşamasında akıllı teknolojiler kullanmamanız bu keyfi yaşamanıza engel değildir. Gelişen teknoloji sayesinde sizlere sunacağımız kablosuz ürün çözümlerimiz ile evinizde bu keyfi doyasıya yaşayabilirsiniz.

Akıllı Ev Teknolojileri

Akıllı Ev Teknolojilerinin Hayatınıza Getireceği Kolaylıklar Nelerdir?

Akıllı Ev Sistemleri, teknolojinin artık hayatımızın her alanında kendini göstermesi ile geçmişte mümkün olmayan ve bu sebeple kullanamadığımız birçok imkandan faydalanmamamızı sağlar. Teknolojik işlevsellik ile lüksün bir araya gelmesi ile oluşan akıllı ev sistemleri ev/ofis hayatınızda lüks ve konforlu hayatın kapılarını sizlere sunmaktadır. Ayrıca, Akıllı ev teknolojilerinin gelişiminde yatan en önemli konu gizlilik ve mahremiyettir. Evlerinizde kullanılan bu ürünler sayesinde siz ve sevdikleriniz artık dahada güvende.

 

Aydınlatma Otomasyonu

 
Akıllı ev sistemlerinin ana çözüm grubu olan aydınlatma grubu, ev, villa, ofis, otel gibi birçok projede kontrol edilen ürün grubudur. Aydınlatma kontrollerinde aç/kapa yada ışığın derecesini ayarlama gibi kontrolleri sağlayabilirsiniz. Ayrıca sunduğumuz KNX aydınlatma otomasyonu çözümleri DALİ aydınlatma protokolleri ve Tunable White driverları desteklemektedir. Tek bir tuş yardımıyla tüm aydınlatmalarınızı fiziksel anahtarlardan, cepten, tabletten hatta Siri, Alexa veya Google Home üzerinden sesli komutlarla kontrol ederek anın tadını çıkarabilirsiniz.

 

Güvenlik Sistemi Çözümleri

 
Akıllı ev otomasyonuna entegre çalışan kamera ve alarm sistemleriyle tek bir uygulama altında mekanlarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Sunduğumuz hırsız alarm sistemi çözümlerimizle daha tehditler oluşmadan caydırıcı senaryoları devreye alabilirsiniz. Sınır ihlali olduğunda evinizin aydınlatmalarını açıp kapayabilir yada müzik sisteminizi aniden devreye alabilirsiniz. Akıllı ev sistemleriyle entegre çalışan alarm ve kamera sistemi çözümleri sayesinde mekanlarınız artık daha fazla güvende.

Projeniz İçin İletişime Geçin

Akıllı ev sistemleri ve multimedya otomasyon sistemleri alanında tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üreten Türkiye ‘nin ilk ve tek firmasıyız.

Hemen bizimle iletişime geçin.

Call Now ButtonHEMEN TEKLİF AL